romo

Romo روبات دوست داشتنی

VN:F [1.9.11_1134]
امتیاز:
۲ رای

روباتهایی که در فیلمها می بینیم بسیار پیشرفته اند و تا سالها دست ما به آنها نخواهد رسید. اگر شما هم عاشق الکترونیک، دیجیتال، برنامه نویسی و گوشیتان باشید، از داشتن و بازی کردن با روبات خوشتان می آید. البته داشتن روباتهایی که در فیلمها دیده می شود امکانپذیر نیست اما Romo هر عاشقی را سرگرم خواهد کرد.

 

 

برای داشتن Romo کافی است که آن را با قیمت ۷۸ دلار خریداری کنید. متاسفانه در ایران خرید آن امکان پذیر نیست اما اگر کسی را در خارج از کشور می شناسید که برای تعطیلات کریسمس به ایران می آید بهتر است زودتر به او اطلاع دهید تا یک Romo هم برای شما بیاورد.

Romo به تنهایی چیزی برای سرگرم کردن ندارد اما پس از آنکه اپلیکیشن مربوطه را بر روی گوشی خود نصب کردید دیگر حوصله تان سر نخواهد رفت. رمو از آیفون، آیپاد تاچ و گوشیهای اندرویدی پشتیبانی می کند و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد. راه اندازی رمو بسیار ساده است. فقط گوشی خود را به آن متصل کنید.

 

 

Romotive نوسعه چند اپلیکیشن جدید برای رمو را در دست دارد تا تواناییهای رمو افزایش یابد.

RomoRemote به عنوان پستچی مخصوص عمل خواهد کرد و می توانید به وسیله آن اشیا سبک را برای هم خانه ای خود بفرستید.

 Romo Kart به شما امکان بازی کردن بازی محبوب نینتندو Mario Kart را به صورت واقعی می دهد.

Romotive در حال توسعه اپلیکیشنی برای برنامه نویسی و توسعه عملکردهای رمو می باشد. این اپلیکیشن کارایی ساده ای خواهد داشت و کاربرانی که کمی با برنامه نویسی آشنا باشند خواهند توانست تخیلات خود را به واقعیت تبدیل کنند.

اطلاعات بیشتر

 

Share

*
سایر نوشته های گجت (18 از 22 مقاله)
Cotton Candy