iTunes_Rewind_1_610x184

اپلیکیشن منتخب آیفون در سال ۲۰۱۱

VN:F [1.9.11_1134]
امتیاز:
۱ رای

سی نت: اپل پس از انتشار بهترین های iTunes در سال ۲۰۱۱، امروز Instagram  را به عنوان اپلیکیشن سال آیفون انتخاب کرد. اپل لقب این اپلیکیشن را "definitive photo-sharing app" (اپلیکیشن قطعی اشتراک عکس) انتخاب کرده است و ذکر کرده با فیلترهای عکاسی این اپلیکیشن تقریبا محال است عکس بی کیفیتی گرفته شود.

 

 

 

 

گفتنی است Instagram  دارای ۱۷ فیلتر عکاسی مختلف با قابلیت شخصی سازی است که کاربران با این اپلیکیشن میتوانند به محض گرفتن عکس آنها را از طریق فیس بوک، توییتر و یا فلیکر با دوستان خود به اشتراک بگذارند. شرکت تولید کننده این اپلیکیشن نیز اعلام کرده است بیش از ۱۴ میلیون نفر در سراسر دنیا از این اپلیکیشن استفاده میکنند که تا کنون بیش از ۴۰۰ میلیون عکس را نیز از طریق آن به اشتراک گذاشته اند. با اینکه Instagram  تا چند روز پیش تنها برای هوشمند های بر پایه iOS قابل استفاده بود، این شرکت دیروز خبر داد اپلیکیشن مخصوص اندروید آن را نیز به زودی عرضه خواهد کرذ.

 

گفتنی است بازی Angry Birds امسال نیز به عنوان پرفروش ترین اپلیکیشن iTunes مطرح شده است. آهنگ Rolling in the Deep و آلبوم ۲۱ اثر Adele  در قسمت موسیقی، The Social Network در قسمت فیلم و اپیزود What Lies Ahead از سریال The Walking Dead در قسمت نمایش تلویزیونی، عناوین پرفروش ترین های  امسال در iTunes بوده اند.

 

 

Share

*
سایر نوشته های گجت (14 از 22 مقاله)
apple-ipad-2-2110922125926