16129263

در Google Street View تیر اندازی کنید!

VN:F [1.9.11_1134]
امتیاز:
۱ رای

Pool Worldwide به عنوان یک شرکت تبلیغاتی آلمانی با استفاده از Google Street View یک بازی جالب با نام Google Shoot View طراحی و در دسترس عموم قرار داده است. این شرکت با استفاده از نقشه های سه بعدی Google Street View و افزودن برخی افکت های تصویری و صوتی، یک بازی تیر انداز نقش اول تولید کرده که کاربران میتوانند در خیابان های واقعی قدم زده و تیر اندازی کنند! طراحی این بازی خیلی سخت نیست اما ایده این شرکت برای تولید آن بسیار خلاقانه است. برای طراحی کافی است از داده های Google Street View استفاده کرده و با افزودن بازیکن و یک اسلحه و افکت های صوتی تصویری به آن هیجان ببخشید. 

 

 

 

این بازی نگرانی برخی افراد را به همراه داشته است، چرا که تجربه تیر اندازی و آسیب رسانی در یک فضای واقعی میتواند نتایج فاجعه باری در دنیای واقعی خصوصا برای نوجوانان داشته باشد.

 

 

 

 

تکمیلی:

گوگل از انتشار و استفاده این بازی جلوگیری کرد. گوگل امروز از حق کپی رایت خود برای جلوگیری از استفاده و عرضه بیشتر این بازی استفاده کرده و طی ارسال یک نامه به این شرکت تبلیغاتی خاتمه دادن به این بازی را خواستار شده است. مدیر این شرکت تبلیغاتی دریافت این نامه را تایید کرده و ذکر کرده است پس از دریافت آن وب سایت بازی را تعطیل کردیم! او همچنین افزوده است این بازی به صورت آنلاین تنها از جمعه تا دوشنبه شب در دسترس بوده و در پیک بازدید تا ۳۰۰۰ بازدید کننده در دقیقه را تجربه کردیم که باعث فشار وحشتناک روی سرورهای این بازی شده است. 

 

 

Share

*
سایر نوشته های اینترنت (9 از 16 مقاله)
facebook