jobs1984

پرونده FBI مبتنی بر معتاد بودن استیو جابز!

VN:F [1.9.11_1134]
امتیاز:
۱ رای

استیو جابز را تقریبا همه میشناسند. فردی که از موثرترین و مهمترین افراد دنیا تکنولوژی بود به طوری که میتوان خبر فوت وی را از مهمترین اتفاقات سال ۲۰۱۱ دانست.

اکنون پس از چندین ماه از فوت وی، FBI اسنادی از تحقیقات میدانی از این فرد منتشر کرده است که در سایت FBI نیز موجود است.

از مهمترین موضوعاتی که در این اسناد به آنها اشاره شده است، اعتیاد وی به مواد مخدر، و قابلیت تحریف واقعیت توسط او برای رسیدن به اهداف خود است. همچنین در این گزارش آمده است او از طرفداران گروه های شورشی علیه شرکت های بزرگ بوده است!

بسیاری از اطرافیان وی به این موضوع اذعان داشته اند که استیو هر آنطور که میخواست، واقعیت را تحریف میکرد تا بتواند دیگران را از منظر نگرش خود متقاعد کند. و این توانایی یکی از عوامل موثر در موفقیت وی بوده است.

همچنین در این مصاحبات میدانی توسط FBI، برخی اطرافیان وی گزارش داده اند، در دهه ۶۰-۷۰ و زمانی که او به دانشگاه میرفته، به مواد مخدر از جمله LSD و ماریجوانا آلوده بوده است.

در انتهای این گزارش بخش هایی از اظهارات Chris Ann Brennan را به عنوان یکی از افرادی که استیو در جوانی با او بوده است آمده به طوری که وی گفته است استیو “حامی مناسبی نبود، اما در اواخر بهتر شد!” نتیجه بودن استیو با Brennan تولد دختر استیو به نام Lisa است که در سال ۱۹۷۸ به دنیا آمد. جالب آن است که استیو برای سال ها پدر بودن خود را انکار میکرده ولی در نهایت تن به این تعهد داده است. گفته میشود استیو جابر نام “کامپیوتر لیزا” را به عنوان یکی از موفق ترین محصولات این شرکت و جد مکینتاش، از نام دخترش الهام گرفته است.

در نهایت جابز در سال ۹۱ با  Laurene Powell ازدواج کرد که حاصل این ازدواج سه فرزند به نام های Reed، Erin و Eve است.

درخواست منابع خبری برای اظهار نظر از سوی اپل در مورد این پرونده تا کنون بی پاسخ بوده است.

میتووانید پرونده را ازاینجا به صورت مستقیم نیز دانلود کنید. (با حجم ۴ مگابایت)

Share

*
سایر نوشته های اشخاص (3 از 8 مقاله)
bill-gates